Przegląd ofert. Szukamy mieszkania do wynajęcia w Krakowie

Kraków to jedno z najpopularniejszych miast w Polsce, do którego przybywają studenci, osoby chcące w nim zamieszkać czy osoby, które po prostu szukają mieszkania na wynajem. Jest to również specyficzny rynek, który ma swoje możliwości i ograniczenia. W tym tekście szukamy mieszkania do wynajęcia w Krakowie, a w dalszej części prezentujemy trzy ciekawe opcje.

Standardowe mieszkanie 2 pokojowe

W Krakowie jednymi z popularniejszych typów mieszkań są te dwupokojowe, które służyć będą parom, rodzinom z dzieckiem czy singlom szukającym nieco więcej miejsca. Bardzo ciekawą ofertą jest mieszkanie w budynku z 2013 roku. Łączy ono w sobie wysoki standard, niewielki metraż i przeciętną cenę za tego typu mieszkania. Wynosi ona wraz z opłatami ok. 2300 zł mc. Małe mieszkanie z aneksem kuchennym, salonem i balkonem jest elastyczną propozycją dla wielu osób.

Przegląd ofert. Szukamy mieszkania do wynajęcia w Krakowie

3 pokojowe mieszkanie w centrum

Kolejnym segmentem rynku Krakowskiego mieszkań na wynajem są mieszkania wielopokojowe w centrum. Służyć będą one do komfortowego mieszkania całej rodzinie i będą doskonale usytuowane. Ich ceny przeważnie sięgać miesięcznie, mogą nawet kilku tysięcy złotych. Ciekawą propozycją jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 100 m2 położone u zbiegu ulic Grzegórzeckiej i Daszyńskiego, czyli między bulwarami wiślanymi, Kazimierzem i starym miastem. Miesięczny koszt wynajmu to ok 3000 zł. za tę cenę otrzymamy 3 niezależne sypialnie, dwie łazienki, kuchnię oraz taras. Apartamenty w niższej cenie trudno znaleźć w Krakowie, choć ogólna ich liczba jest spora.

Przegląd ofert. Szukamy mieszkania do wynajęcia w Krakowie

Kawalerka

Kawalerki również są niezwykle poszukiwanymi typami mieszkań w Krakowie. Ogólnie możemy znaleźć je w cenie od ok. 1200 złotych wzwyż. Jednym z reprezentatywnych przykładów takich kawalerek jest mieszkanie ze zdjęcia, które posiada pokój oraz kuchnię i łazienkę. Zlokalizowane jest pomiędzy uniwersytetem, dworcem pkp i centrum, czyli spełniać może wiele funkcji. Dobry standard i lokalizacja w umiarkowanej cenie połączone z dużym wyborem na rynku z pewnością zadowoli wiele osób. Mieszkanie też jest ciekawe i korzystne ze względu na wydzielony pokój, a nie salon połączony z kuchnią jako aneksem, co daje pewien komfort na 28 m2.

Przegląd ofert. Szukamy mieszkania do wynajęcia w Krakowie

Materiał przygotowany przy współpracy z serwisem Tabelaofert.pl - mieszkania do wynajęcia w Krakowie